Cеть салонов лазерной эпиляции
в Украине

(063)-179-07-69

Перезвонить мне

Заказать обратный звонок

Нажимая на кнопку «Записаться», Вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности.

Меню

(063)-179-07-69

Мы работаем ежедневно с 09:00 до 21:00

Меню

Меню

Дата публикации: 17.07.2020

Лазерна епіляція у Вінниці

лазерна епіляція вінниця

Підготовка

Лазерна епіляція можлива після попередньої консультації лікаря. Спеціаліст вивчає шкіру для виявлення протипоказань до процедури, відповідає на запитання клієнта. За 3 тижні не можна видаляти волосся щипковими методами (епілятор, віск, шугаринг), не можна використовувати крем для депіляції.

За день до процедури необхідно видалити волосся за допомогою бритви. Також необхідно уникати засмаги протягом 3-х тижнів перед процедурою під сонцем чи в солярії. Можна користуватись сонцезахисним кремом SPF30+.

Видалення волосся

Тривалість процедури становить від 15 до 60 хвилин в залежності від зони. Видалення волосся відбувається після налаштування лазерного апарата з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта. Спеціаліст проводить насадкою по зазначеній області, після чого частина волосяних цибулин руйнується. Після процедури спеціаліст обов’язково дає рекомендацію по догляду за шкірою.

Догляд за шкірою

Щоб видалити волосся назавжди, слід чітко дотримуватися інструкцій спеціаліста. Перш за все, необхідно уникати сонячних променів, а також не видаляти волосся на зонах епіляції щипковими методами між процедурами. Після закінчення лазерної епіляції на шкіру обов’язково наноситься регенеруючий засіб. Волосся після процедури випадає не зразу, а через 2-3 тижні.

Лазерна епіляція: технічний аспект

лазерна епіляція цінаЗ точки зору фізики, процес лазерного видалення волосся виглядає наступним чином:

 1. лазерний промінь проникає в шар епідермісу;
 2. темний пігмент у волоссі – меланін – поглинає випромінювання;
 3. волосини передають тепло в фолікули;
 4. волосяні цибулини через підвищення температури руйнуються;
 5. волосина випадає, відбувається часткове видалення волосся на тілі.

Так як деякі фолікули сплять, процедуру необхідно виконати кілька разів через певний час, щоб видалити фолікули, які прокинулись.

Основні переваги лазерної епіляції перед іншими методами:

 • можливість забути про зайве волосся назавжди;
 • безболісність процедури порівняно з іншими методами;
 • лікування і профілактика врослого волосся;
 • підходить для чутливої шкіри.

Лазерна епіляція, ціна якої може здатися досить високою, є найбільш ефективним методом для видалення волосся. Вартість повного курсу лазерної епіляції складається з розміру оброблюваної зони (наприклад, обробка зони пахв коштує дешевше стегон або живота) і кількості сеансів для повного видалення небажаного волосся.

Для знеболення ми використовуємо спеціальну вакуумну насадку та знеболення холодом. Якщо у клієнта низький больовий поріг, спеціаліст додатково може обробити зону епіляції спеціальним знеболювальним. Щоб зробити лазерну епіляцію більш доступною, в нашому центрі проводяться різноманітні акції. Дізнатися про діючі пропозиції можна по телефону або на сайті.

Переваги процедури лазерної епіляції

 1. Не займає багато часу

Тривалість процедури становить від 15 до 60 хвилин в залежності від розміру зони

 1. Ефект зберігається надовго

Проходження повного курсу дозволяє видалити більшість волосся. Після курсу необхідно відвідувати одиничні сеанси раз в півроку-рік.

 1. Безпечно і безболісно

Завдяки спеціальній вакуумній насадці кількість неприємних відчуттів зводиться до мінімуму. Лазерний промінь впливає лише на волосяний фолікул та волосину, не впливаючи на шкіру.

 1. Підходить для всього тіла

Видалення волосся лазером можна проводити на будь-якій частині тіла та обличчі.

Індивідуальні рекомендації щодо проведення процедури можна отримати на попередній консультації у лікаря.

Лазерна епіляція проводиться повнолітнім клієнтам. Клієнтам до 18 років процедуру можна проводити з дозволу батьків.